אני מאמינה


  1. באימון ממבט ראשון – אימון מתחיל מהפגישה הראשונה. ישנן שאלות שצריכות להשאל, ישנם דברים שיכולים להעשות. השינוי נמצא מעבר לפינה והתשובות נמצאות בתוכנו. אדם יודע להיכן הוא שואף להגיע, ארגון יודע היכן מצויה ה'בטן הרכה'. עכשיו צריך רק יד מכוונת. בואו נתחיל לעבוד!

  2. ב - Plug & Play -  ארגון אינו קרקע בתולה. יש לו עבר, יש לו חזון ויש בו די אנשים מוכשרים היודעים את הדרך. אני רואה במאמן גורם מטמיע תהליכים והזרוע המבצעת של יעדים שנקבעו ולא מומשו. ההתחברות לעשיה בשיטת Plug & Play שומרת על רצף בבניה הארגונית. באתי-ראיתי-עשינו.

  3. בהפרדת הרשות המייעצת מהרשות המבצעת – מלאכת התחקור והייעוץ שמטרתה קביעת האסטרטגיה הארגונית דורשת כישורים שונים מאלו הנדרשים בבואנו לגעת באנשים ולחולל את השינוי.

  4. ב'עשה זאת במו ידיך' -  אימון אמיתי הוא כזה החודר לשורשי הארגון כשההטמעה ממשיכה ומתבצעת בידי המובילים והמנהלים אותו. אני מיישמת מודל לאימון עצמי בארגונים בהם אני פועלת ומאפשרת למערכת להמשיך ולאמן את עצמה ולכבוש יעדים חדשים.

  5. שאין צורך 'לחשוב מחוץ לקופסא' כשלא מאמינים בקיומן של קופסאות – איני מאמינה בקיומם של 'מרשמים בדוקים' הניתנים ליישום בכל ארגון. אני בוחנת כל מקרה לגופו ומאמינה בעבודת שטח – לפי תוואי השטח. לשיטתי אין טעם לנסות ולפעול לפי תבניות ומודלים אם אנחנו אנשים שונים, המקיימים מערכות יחסים שונות בארגונים שונים ואולי אף בתרבויות שונות.

  6. בכוח המחשבה – התנהלות מחשבתית נכונה הינה כלי ליצירת מציאות רצויה. זו  פיזיקה מחשבתית. המחשבה שלנו מעצבת את היקום ובכוחה להשיג את מטרותינו. אמונה בכוח המחשבה גורמת לכך שחלומות מבשילים לידי ביצוע ומחשבות חומריות הופכות לעצמים. נדרש כוח מנטלי מרוכז והתכוונות בדיבור ובפעולה המהווים כוחות המשפיעים ישירות על השגת המטרה. 

 

דף הבית     אודותי    אני מאמינה     אני מאמנת       אומרים עלי     דברים שאני אומרת    צרו קשר    |     לימור נבון-בנאש 054-4440044        

Powered by Artvision | Truppo Websites