אודותי

 

הקמתה של חברת יעדים מתגשמים מסכמת עשור וחצי של עשייה בשוק העסקי במהלכו שימשתי כיועצת פרסום ותקשורת בקבוצת BBDO, מנהלת שיווק לשוק הפרטי והמוסדי באוליביה מוצרי מזון, מנהלת תחום שיווק ישיר בקבוצת קידום, חברת החינוך הפרטית המובילה בישראל ומנהלת הפרסום וקידום-מכירות של סופרגז.

בשנת 2003 ייסדתי בשותפות את חברת Athena המתמחה בליווי והטמעת מהלכי שיווק בחברות למטרת הרכשה, שימור ונאמנות לקוחות.

הנגיעה במגזרים שונים בתפקידים ששילבו עבודת מטה וניהול בשטח, פיתוח אסטרטגי ונגיעה בפרטים הקטנים, הביאו אותי להכרה כי מערכת היחסים הארגונית היא העומדת בבסיס ההנעה והצמיחה של הארגון.

בשנת 2005 הקמתי את חברת יעדים מתגשמים המתמחה באימון מערכות יחסים בארגונים בדגש על הנחיית קבוצות, ליווי ואימון אישי של מנהלים בכירים. מהלכים אלו מועברים על ידי ולעיתים ביחד עם שותפי לדרך: מדי נבון ובני מרגליות.

על לקוחותיי נמנים בנק לאומי, בנק לאומי למשכנתאות,HOT, מרכז הבניה הישראלי, פלאפון, קידום "לך תצטיין", לחמן, מטבחי רגבה, דורות, רשתAM:PM , עיתוןמעריב, הנהלת בתי המשפט, Verint, פז-גז, עמותת ידידים. ועוד..

מלווה בהתנדבות קבוצות מנהיגות של אמהות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, רבני צוהר, צופי שבא ומתנדבי ארגון אל-עמי.

החל משנת 2009 משמשת כמנחה באוניברסיטת תל-אביב, בתכנית אימון בגישת מדעי ההתנהגות.

אני בעלת תעודת MCIL (Master Coach Israel) מטעם לשכת המאמנים, בוגרת מסלול אימון של ביה"ס הבינלאומי (CTI Coaches Training Institute) ובעלת תואר ראשון בהצטיינות בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, מאוניברסיטת תל אביב.קורסים והכשרות
:

• בית הספר הבינלאומי MOVEMENT MEDICINE 5 Rhythms.

• פיזיקה משפחתית–שפת חשיבה לניהול מערכות-הכשרה כתומכת הוראה.

• אמנות המכירה - שיפור איכות השירות.

• קמפיין תקשורתי – צרכי תקשורת פנים ארגונית וחיצונית.

• שיווק מתקדם – שימור ונאמנות לקוחות, הקמת מועדוני לקוחות.


 

 


 

דף הבית     אודותי    אני מאמינה     אני מאמנת       אומרים עלי     דברים שאני אומרת    צרו קשר    |     לימור נבון-בנאש 054-4440044        

Powered by Artvision | Truppo Websites